Tower Life

0f2644e1 7738 48c5 90f7 dfa4fd6d1043Towerlife Türkiye’de ve yurtdışında hizmet veren uluslar arası ve yerel kurumsal perakende şirketlerine,yeni oluşmakta olan markalara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren ticari gayrimenkul geliştirme ve marka danışmanlığı şirketidir.
- Towerlife dört farklı müşteri profiline hizmet vermektedir.
1.Uluslararası ve yerel perakende zincirleri,
2.Projelerini marka olma yolunda ilerletmek isteyen girişimciler.
3.Franchise ile büyümek isteyen marka sahipleri.
-Projelerin marka olma yolunda alt yapı çalışmalarının yapılması ile başlatılan süreç; lokasyon tedariği, fizibilite çalışmaları (raporları) ile devam eder.
Markanın Franchise ile buluşmasını sağlayarak hizmet sürecini tamamlamış olur.

2011 yılında faaliyetlerine başlayan Tower Life Gayrimenkul firması Türkiye’nin en etkili Parakende ve Lokasyon Danışmanlığı firmasıdır. Bünyesinde birbirinden farklı 63 markaya danışmanlık sağlanırken ağırlıklı olarak kahve ve gıda sektörlerinde uzmanlaşmıştır. 2 yıl gibi bir sürede yerel olarak başlyan 2 kahve zincirini ulusal zincire taşıyarak 250 civarında şube açılışı yaptıktan sonra kurduğu Tower Life Gayrimenkul Lokasyon değerlendirme ve franchise süreçlerindeki deneyimini bünyesindeki markalara aktarmaya başlamıştır.

200’ün üzerinde profesyonel danışman network ağıyla markaların Mimari ihtiyaçlarından, Marka-Patent süreçlerinin organizasyonuna, KOSGEB, Leasing süreçlerinden, Reklam Ajansı, Dijital Ajans çözümlerine, Şube koordinasyon, Personel Eğitim, oryantasyon süreçlerinden, prim sistemi kurulumuna kadar her süreçte markanızın yanında yer almaktadır. Tower Life markanızla ilgili fizibilite raporlarının hazırlanmasından sonra çizdiği yol haritasıyla, markanızı profesyonel uzmanlarına emanet ederek potansiyelinin üzerine çıkarır.

Markanızla ilgili merak ettikleriniz için Tower Life, Folkart A Kule Kat 28’de. Franchise yatırımlarınız ya da girişimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sizi Hemen Arayalım Telefonunuzu bırakın uzmanlarımız arasın.
Zorunludur!
Zorunludur!
Teşekkürler. Talebiniz alınmıştır. En kısa sürede uzmanlarımızı sizi arayacaktır.